Zapraszamy na Wirtualny Festiwal Zdrowia

„Festiwal Zdrowia” to impreza promująca zdrowie organizowana w jedynym w województwie warmińsko-mazurskim uzdrowisku Gołdap. Festiwal ma na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ma zachęcać do pracy nad sobą i dbania o swoje ciało. Tegoroczna edycja przypada w jubileuszowym dla Gołdapi roku 450 – lecia nadania praw miejskich.
W związku ze stanem epidemii, nie możemy przeprowadzić „Festiwalu Zdrowia” w tradycyjnej formie. Nie spotkamy się 6 czerwca na imprezie plenerowej przy gołdapskich Tężniach Solankowych, ale nie poddajemy się. Kolejną edycję imprezy promującej zdrowy tryb życia, połączoną z prelekcjami, możliwością poznania nowości leczniczych, spa i wellness
oraz całą strefę zdrowia i ruchu przenosimy do internetu. Przygotowaliśmy wirtualną formę festiwalu, która będzie polegała na publikacji 6 czerwca, na portalach społecznościowych Urzędu Miejskiego w Gołdapi, Domu Kultury, Biblioteki Publicznej i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi prezentacji, występów itp. inicjatyw związanych z tematyka zdrowotną. Zapewniamy, że będzie zdrowo, energetycznie i nikt w tym dniu nie będzie narzekał na nudę!