Wizyta czterolatków ,,B’’ w bibliotece

W czwartkowy poranek Bibliotekę Publiczną w Gołdapi odwiedziła grupa 4-latków B z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Gołdapi wraz z wychowawczyniami.

Na początku spotkania dzieci zapoznały się z obowiązującymi zasadami w bibliotece, poznały w jaki sposób można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak wygląda wypożyczenie książek.

Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w spotkaniu i bardzo szybko zaadoptowały się z nowym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta. Dzieci z ciekawością i dużym zainteresowaniem przeglądały kolorowe i bogato ilustrowane książki znajdujące się na półkach.

Drugą częścią naszego spotkania były zajęcia  dotyczące jesieni. Dzieci bardzo chętnie słuchały i odpowiadały na zadawane pytania. Wspólnym tańcem do piosenki ,,Kolorowe listki’’ zakończyliśmy nasze spotkanie.

Na zakończenie dzieci otrzymały od pani dyrektor Agnieszki Dziobkowskiej upominek w postaci kolorowanki i zrobiono wspólne zdjęcie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy ponownie 🙂