Wieczór z Magdaleną Kordel

Biblioteka Publiczna w Gołdapi  w dniu 23.09.2022 r. gościła znaną i lubianą autorkę poczytnych powieści obyczajowych, nazywanych „balsamem dla duszy czytelnika” Magdalenę Kordel. Spotkanie  prowadziła Agnieszka Stańczak bibliotekarka biblioteki Klubu Wojskowego 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.

Pisarka opowiedziała o swojej twórczości oraz początkach przygody z literaturą. Odpowiadając na pytania prowadzącej dowiedzieliśmy się skąd bierze inspiracje i pomysły na swoich bohaterów. Pani Magdalena odpowiadała również na pytania słuchaczy zachęcając do czytania i rozwijania swoich pasji. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze.

Na koniec spotkania były autografy czytelnikom i w książkach z księgozbioru biblioteki. Pisarka dokonała wpisu do księgi pamiątkowej.

Spotkanie zostało zorganizowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie czytelnicze w ramach realizowanego projektu BLISKO pod nazwą „SPOTKAJmy się w bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 w dniu 23.09.2022 r.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 nalata 2021-2025”

@NPRCz2.0 @Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego @Narodowe Centrum Kultury
#wydarzeniaGołdap
#BLISKOBibliotekaPublicznawGołdapi