UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU PN. „NIE BĄDŹ DZBAN – UZALEŻNIENIOM POWIEDZ NIE”

W miniony czwartek w Bibliotece Publicznej w Gołdapi miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi pn. „Nie bądź dzban – uzależnieniom powiedz NIE”.

W czwartek, 22 grudnia br., w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkurs plastycznego pod hasłem: „NIE bądź Dzban – Uzależnieniom powiedz NIE” zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi. Jego głównym celem było popularyzowanie życia bez używek, wiedza na temat ich szkodliwości oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i plastycznej. Do komisji wpłynęło aż 51 pięknych i oryginalnych prac. Czteroosobowe jury wyłoniło 6 laureatów konkursu:

  • Emmanuel Karniłowicz z Sieci Szkół Domowych „Benedykta” w Gołdapi
  • Maciej Chmielewski ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie
  • Wojciech Prochowicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi
  • Krzysztof Bogucki ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie
  • Wiktoria Jurkojć ze Szkoły Podstawowej w Galwieciach
  • Sebastian Oleszkiewicz ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie

Nagrody laureatom wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi insp. dr Dariusz Stachelek oraz przedstawiciel Urzędu Miasta Małgorzata Tobolska. Podczas spotkania zaprezentowano nagrodzone prace. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 Poniżej przedstawiamy galerię prac.

 Konkurs zrealizowano w ramach projektu GOŁDAPPROFILAKTYCZNIE#UZALEŻNIONA dofinansowanego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii  dla Gminny Gołdap na rok 2022

spacer