Spotkanie autorskie w ramach DKK z Krzysztofem Beśka

Biblioteka Publiczna w nagrodę klubowiczom, którzy systematycznie uczęszczają na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki (chcesz wiedzieć więcej o DKK kliknij w ten link http://www.instytutksiazki.pl/pl,tc,index.php ) zorganizowała spotkanie autorskie z poetą Krzysztofem Beśka, który otrzymał  – Literacką Nagrodę Warmii i Mazur Wawrzyn za rok 2009 za książkę „Fabryka Frajerów” oraz – Literacką Nagrodę Warmii i Mazur Wawrzyn Czytelników za rok 2009 również za tą samą pozycję.
Spotkanie odbyło się  7 października w Związku Nauczycielstwa Polskiego o godzinie 17:00 udział w spotkaniu wzięło ok. 30 osób.
W podziękowaniu za wizytę pisarz otrzymał od jednego z klubowiczów DKK, który jest jednocześnie prezesem Gołdapskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy piękną woskową świeczkę, która przedstawiała gołdapskiego Jaćwinga. Natomiast autor każdemu uczestnikowi spotkania podarował książkę pt. „Jeziorak” z możliwością otrzymania autografu.
Pisarz wpisał się do „Księgi pamiątkowej”, która znajduje się w Bibliotece Publicznej. Spotkania autorskie są doskonałą okazją do zachęcenia czytania książek, mamy nadzieję, że czytelnicy będą chętniej sięgali po książki autora, którego osobiście poznali.
Spotkanie uważamy za udane.
Dziękujemy autorowi, że zaszczycił Nas swoją obecnością.