Różowy Październik – Miesiąc Świadomości Raka Piersi.

18 października 2021 r. w Domu Kultury w Gołdapi odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Różowy Październik – Miesiąc Świadomości Raka Piersi.
Spotkanie rozpoczęliśmy seansem filmowym pt. „Mama” – główna bohaterka, w tej roli Penelope Cruz, zmaga się z chorobą – rak piersi. Kobieta nie poddaje się, walcząc z chorobą, znajduje w sobie tyle energii, że pociesza też innych. Film pełen emocji, a oglądanie nie obyło się bez łez.
Po seansie nastąpiła prelekcja nt. Profilaktyki i leczenia raka piersi, którą poprowadziła Pani Agata Dowejko-Michałowska. Serdecznie dziękujemy za tak profesjonalne przedstawienie prezentacji.
Można było również obejrzeć wystawę książek poświęconą tematyce profilaktyki leczenia chorób nowotworowych, w tym raka piersi, przygotowaną przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi.
Miła atmosfera, emocje i przemyślenia nt. życia i dbania o własne zdrowie, nie zapominając o profilaktyce to tematy o odczucia, które towarzyszyły nam podczas tego spotkania.
Wszystkim przybyłym gościom bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy już dziś na kolejne spotkanie – Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołdapi –zaczynamy o godzinie 16.00.