Nieme fotografie

Biblioteka Publiczna w Gołdapi posiada w swoich zbiorach fotografie, w których jest ukryta historia ludzi i miejsc. Biblioteka zgłasza się z apelem do czytelników, internautów o pomoc na ile można jeszcze je odtworzyć, rozszyfrować. Każde zdjęcie to źródło wiedzy o minionym czasie, osobach o których nie powinniśmy zapominać. Z waszą pomocą będziemy mogli udostępnić na platformie cyfrowej Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Cyfrowej historię unikalnych fotografii dla przyszłych pokoleń. Jeśli posiadasz informacje o zdjęciach, które publikujemy prosimy przesłać na adres mailowy: zasoby.cyfrowe@bpgoldap.pl.

Zapomniani młodzi ludzie
Trzy tajemnicze zdjęcia: grupa młodych osób przy drzewie zimą, rodzina przy autku simca z roku 1958/9 i grupa na wycieczce. Czy ktoś rozpoznaje, ma podobne fotki, niech te fotografie przestaną być nieme. Większość zdjęć pochodzi z prawdopodobnie z okresu powojennego, w domyśle z okolic Gołdapi. Prosimy o pomoc.

Fotografie są własnością biblioteki

Jeden komentarz

  1. Dziękuję pracownikom biblioteki za udostępnienie zdjęć archiwalnych. Zobaczyłam swoją mamę w wieku 19 lat ( w 1958r.).
    Pozdrawiam serdecznie ziomków. Anna

Możliwość komentowania została wyłączona.