Miś Teddy i jego siostra Tosia w bibliotece.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi w dniach 24 i 25 listopada odchodziła „Dzień pluszowego misia”. W spotkaniach z uroczym misiem brały udział przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi oraz uczniowie klas I-III  z Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Gołdapi.

Dzieci z dużym zainteresowaniem i ciekawością wysłuchały historii powstania ich ulubionej maskotki. Chętnie odpowiadały na zadawane im pytania.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” połączonej z dniem pluszowego misia bajkę pod tytułem „Rudowłosa i trzy niedźwiadki” przeczytała  Emilia Mor- Górska dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi. Pani Dyrektor przeprowadziła z dziećmi ciekawą rozmowę na temat czytanej bajki oraz wykonywanym zawodzie.

Na dzieci czekała jeszcze duża niespodzianka. Pierwszego dnia dzieci odwiedził pluszowy miś Teddy, zaś drugiego dnia jego pluszowa siostra Tosia. Misie przybijały z dziećmi piątki, tańczyły, śpiewały piosenki, następnie rozdały upominki. Każde spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

Każde dziecko mogło stać się bohaterem dnia pluszowego misia robiąc sobie zdjęcie w foto ramce przygotowanej przez naszych pracowników specjalnie na tą okazję.

Wizytę w ramach „Dnia Pluszowego Misia” zakończyliśmy w Wypożyczalni dla Dzieci , gdzie mogliśmy zwiedzić wystawę pod tytułem” Dzień postaci z bajek”

Zapraszamy dzieci do obejrzenia wystawy która dostępna będzie do 30 listopada 2021r w godzinach pracy wypożyczalni dla dzieci:

Godziny otwarcia:

Wtorek  :       900 – 1700
Środa :          900 – 1700
Czwartek :     900 – 1700
Piątek :          800 – 1600
Sobota :         800 – 1400