KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie Polski, Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że: na podstawie Komunikatu Wojewody Warmińsko- Mazurskiego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie imprez  artystycznych i rozrywkowych oraz rekomendacji Ministerstwa Sportu zawieszone zostają do odwołania wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe organizowane przez Gminę Gołdap i jej poszczególne jednostki organizacyjne.

KOMUNIKAT

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12 do 25 marca 2020 r. Biblioteka Publiczna w Gołdapi, Izba Regionalna pod nazwą „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza” oraz Filia w Grabowie będzie zamknięta dla użytkowników. Informujemy, że wydarzenia zaplanowane na marzec 2020 r. w Bibliotece Publicznej w Gołdapi zostały odwołane.

Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów zostanie przedłużony automatycznie.

Wszystkie komunikaty dotyczące wydarzeń organizowanych w przyszłości oraz funkcjonowania Biblioteki będą podawane na bieżąco w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

 

Prosimy o zachowanie spokoju, rzetelne stosowanie się do zaleceń, co pozwoli na działanie wszystkich odpowiedzialnych służb w kraju.