Imieniny Mikołaja w bibliotece

We wczorajsze ( 6.12) pełne radości mikołajkowe przedpołudnie spotkaliśmy się w  Bibliotece Publicznej w Gołdapi na spotkaniu z mikołajem. W tym wyjątkowym spotkaniu udział wziął pan Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej w Gołdapi, który zabrał dzieci w podróż przez historię świąt Bożego Narodzenia, czytając im bajkę pod tytułem „Cudowne Boże Narodzenie”. Uczestnicy spotkania otrzymali prezenty od samego Mikołaja i słodycze od lektora. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi i Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, które brały udział w mikołajkowym spotkaniu zaśpiewały i zatańczyły naszym wspaniałym gościom. Nieoczekiwaną niespodzianką było pojawienie się misia Teddiego w świątecznym stroju, który nie tylko przywitał się z dziećmi, ale także zrobił z nimi zdjęcia, przynosząc uśmiech na ich twarzach.
Następnie pani Agnieszka Dziobkowska Dyrektor biblioteki, wraz z dziećmi i Mikołajem, udała się do Burmistrza Gołdapi, aby podziękować za wsparcie w postaci patronatu udzielonego akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, promującej czytelnictwo wśród najmłodszych.
Na popołudniowym spotkaniu ponownie gościliśmy mikołaja, tym razem udział wzięły dzieci i ich rodzice. Podczas tej wyjątkowej chwili uczestnicy mieli okazję posłuchać zaproszonych gości pani Zofii Syperek i pani Moniki Wałejko, Radne Rady Miejskiej w Gołdapi, czytające „Jak Puki uwierzył w Świętego Mikołaja”. Wszystkie dzieci obecne na spotkaniu otrzymały drobne upominki, co napełniło jeszcze większą radością ten wyjątkowy dzień.