“ART-RE” – Trzy świnki

Teatr z Krakowa „ Art – Re” dnia 20.05.2016 roku zaprezentował w czytelni dla dzieci Biblioteki Publicznej w Gołdapi teatrzyk dla dzieci pt. „Trzy Świnki”.
Czytelnia gościła 44 małych widzów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi – grupa 5-latków B,C , które pod okiem opiekunek: Pani Iwony Poredy, Pani Ewy Kulikowskiej, Pani Barbary Trzaski i Judyty Gryniewicz z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem obejrzały teatrzyk. Oprócz uczniów , na widowni było jeszcze 7 małych widzów – wraz z opiekunami.
Widzowie brali czynny udział w przedstawieniu, co z pewnością znacznie podniosło atrakcyjność występu i zmobilizowało oglądających do czynnego udziału w przedstawieniu. Na jedną chwilkę dzieci mogły zamienić się w aktorów , stanąć na scenie i przenieść się w świat bajek…Bajka o trzech świnkach była bardzo pouczająca i żywo poruszała małych widzów.
To przedstawienie jest jednym z wieku organizowanych przez Bibliotekę spektakli, mamy nadzieję, że inne będą równie udane. Serdecznie Zapraszamy na następne organizowane przez nas spektakle – wstęp wolny.