Zapraszamy do wspólnego grania!

Biblioteka Publiczna w Gołdapi serdecznie zaprasza na cotygodniowe spotkania Miłośników i Kolekcjonerów Gier Planszowych. Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 16:00 w sali nr 2. Przyjść może każdy, kto lubi planszówki lub chce zacząć przygodę z graniem.

Z pewnością gry planszowe są przyjemną formą spędzania wolnego czasu dla osób w każdym wieku. Gry planszowe poprawiają również  koncentrację i pamięć. Większość z nich przeznaczona jest dla co najmniej dwóch – trzech i więcej graczy co powoduje, że niezbędna jest interakcja międzyludzka. Różnorodność wyboru spędzania wolnego czasu przy grach sprawia, że nikt nie czuje się samotny. Biblioteka w swoich zasobach posiada gry logiczne, strategiczne, przygodowe oraz edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wśród gier są te proste i trochę bardziej skomplikowane, sprawdzające wiedzę i logiczne myślenie.
Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej oferty 🙂

Kolorowy plakat przedstawiający gry planszowe, na którym Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na cotygodniowe spotkania Miłośników i Kolekcjonerów Gier Planszowych.

spacer