Komputery na stolikach i napis w dwóch językach: pracownia komputerowa

Zapraszamy do pracowni komputerowej

Wśród działów Biblioteki Publicznej w Gołdapi znajduje się Pracownia Komputerowa, która jest wyposażona w 20 komputerów podłączonych do Internetu. Z pracowni komputerowej korzystamy bezpłatnie od wtorku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątek i sobotę od 8:00 do 14:00. Z każdego stanowiska można drukować i skanować. Z pracowni nie można korzystać w momencie trwania zaplanowanych spotkań, warsztatów i lekcji tj.: Серед відділів Публічної бібліотеки в Голдапі є Комп’ютерна лабораторія, яка оснащена 20 комп’ютерами, підключеними до Інтернету. Ми безкоштовно користуємося комп’ютерним класом з вівторка по четвер з 10:00 до 18:00, у п’ятницю та суботу з 8:00 до 14:00. Ви можете друкувати та сканувати з кожної станції. Студію не можна використовувати під час запланованих зустрічей, майстер-класів та уроків, тобто: 
*w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00 prowadzone są „Warsztaty Komputerowe 50+”. * Щовівторка з 10:00 до 12:00 проводяться «50+ Комп’ютерні майстерні».
*w każdy piątek dla dzieci i młodzieży od godziny 14:00 do 16:00 organizowany jest „Klub Gier Komputerowych”. * Щоп’ятниці для дітей та підлітків з 14:00 до 16:00 організовується «Клуб комп’ютерних ігор».
W pobliżu pracowni (i przed Biblioteką) udostępniamy wifi – DARMOWY INTERNET. Udzielamy pomocy w obsłudze komputera i w wyszukaniu informacji. Wszystkich chętnych i zainteresowanych zapraszamy w godzinach otwarcia. Біля студії (і перед бібліотекою) ми надаємо wifi – БЕЗКОШТОВНИЙ ІНТЕРНЕТ. Ми надаємо допомогу у використанні комп’ютера та пошуку інформації. Запрошуємо всіх бажаючих та зацікавлених у робочі години.

Informacje

Komputery na stolikach i napis w dwóch językach: pracownia komputerowa

spacer