Zakończyliśmy rok w „Ogródku”

Podczas listopadowych i grudniowych popołudni grupa Miłośników Gier Planszowych działająca przy Bibliotece Publicznej w Gołdapi spotykała się, by spędzić miło czas przy planszówkach. Zagraliśmy w kilka nowych gier, które przyniósł na spotkania jeden z uczestników oraz w gry, które są dostępne w zbiorach biblioteki. Wśród rozgrywanych pojawiły się następujące tytuły: „Jednym słowem”, „Wsiąść do pociągu”, „Jenga”, „Mamy szpiega”, „Dixit”, „Bolidy”, „6. Bierze!”, „Gizmos”, „Catan”, „Sagrada” oraz „Ogródek”, który trochę czekał aż po niego sięgniemy, jednak okazał się, jak stwierdził jeden z uczestników, bardzo relaksującą grą.

Gry planszowe są świetną rozrywką umysłową i jest to niezła alternatywa dla gier komputerowych, zachęcamy więc, zwłaszcza dzieci i młodzież, do udziału w naszych spotkaniach. Odbywają się one w każdą środę od godziny 17:00 do 19:00 w sali spotkań (pok. nr 2). Na pierwsze spotkanie w Nowym Roku zapraszamy więc 8. stycznia.

WAŻNE! Dzieci oraz młodzież niepełnoletnia, która przychodzi na spotkanie po raz pierwszy powinna przyjść z opiekunem prawnym w celu wypełnienia karty zgłoszeniowej. Wypełnienie karty jest obowiązkowe, jednak nie zobowiązuje ona do udziału w kolejnych spotkaniach.