…ZA DAWNO, ZA DOBRZE SIĘ ZNAMY

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza 14 lipca 2022 r., godz. 17:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi na „Teatr przy Stoliku”. Tego dnia wystąpią przed nami aktorzy Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski. Aktorzy zaprezentują sztukę pt. „…za dawno, za dobrze się znamy”.

Opowieść o związku kobiety i mężczyzny od wiosny po jesień życia.  Zabawna, nostalgiczna, momentami komiczna, nierzadko liryczna historia wspólnego, pełnego zakrętów i niespodzianek życia pisana wierszem, piosenką, monologiem i dialogiem, pióra wybitnych poetów i satyryków, twórców kabaretu literackiego – m.in. Mariana Hemara, Juliana Tuwima,  Adama Asnyka, Jeremiego Przybory, Mariana Załuckiego, Kazimierza Krukowskiego, Jonasza Kofty.  Znakomite teksty, świetna muzyka i uniwersalne prawdy o odwiecznej walce płci czynią z tej opowieści wdzięczny materiał tak do śmiechu jak i refleksji.

Wydarzenie organizowane w ramach Dni Gołdapi.

Wstęp wolny

 „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 nalata 2021-2025”

 

@NPRCz2.0

@ Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

@ Narodowe Centrum Kultury

 

#wydarzeniaGołdap

#BLISKOBibliotekaPublicznawGołdapi