Wybierz książki dla siebie

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do zgłaszania propozycji zakupu książek. Zależy nam, aby zakupione publikacje odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników, dlatego też po raz kolejny zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji zakupu nowości, które wzbogacą zbiory biblioteki oraz przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej w Bibliotece Publicznej w Gołdapi i Filii w Grabowie. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!

Zachęcamy do składania swoich propozycji – mailowo na adres: gromadzenie@bpgoldap.pl , Facebook, poprzez listę zamówień czytelniczych https://bpgoldap.pl/lista-zamowien-czytelniczych/ , osobiście bądź telefonicznie 87 615 03 67 (dział gromadzenia i opracowania zbiorów).

Plakat z czerwonym napisem Czytelniku! Zgłoś swoje propozycje zakupu! Ręka trzymająca tablet, na którym jest napisane: Zachęcamy do składania swoich propozycji mailowo na adres gromadzenie@bpgoldap.pl, Facebook, poprzez listę zamówień czytelniczych, osobiście bądź telefonicznie 87 615 03 67 (dział gromadzenia i opracowania zbiorów). W prawym dolnym rogu plakatu 3 loga: Gołdap mazurski zdrój, Biblioteki Publicznej w Gołdapi oraz Cittaslow.