Wizyta uczniów Szkoły Podstawowej w Galwieciach w Bibliotece Publicznej w Gołdapi

Dnia 19 maja 2016 roku Bibliotekę Publiczną po raz pierwszy odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Galwieciach wraz z opiekunami Panią Małgorzatą Bitowską, Panią Anną Skibą, Panią Joanną Kołoszą, Panią Joanną Zamrzycką i Panią Barbarą Hornostaj oraz księdzem Kamilem Borysem z tutejszej Parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Gołdapi. Oprócz biblioteki zwiedzili również dwa budynki Muzeum Ziemi Gołdapskiej i wzięli udział w przygotowanych dla nich zajęciach.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Galwieciach zwiedzili działy biblioteki oraz Muzeum Ziemi Gołdapskiej, stałą ekspozycję oraz wystawę zatytułowaną „Żołnierze15 – go Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego na misjach zagranicznych”, do czerwca prezentowaną w drugim budynku muzeum. Następnie uczniowie obejrzeli przygotowaną dla nich prezentację multimedialną na temat budowy książki, która bardzo zainteresowała wszystkich słuchaczy i zakończyła się testem zapamiętanej przez uczniów wiedzy.
Dziękujemy uczniom i ich wychowawczyniom, za odwiedziny w naszej Bibliotece, mamy nadzieję, że teraz uczniowie częściej będą nas odwiedzać.

Zapraszamy.