Spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską

W ramach realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi projektu BLISKO pod nazwą „SPOTKAJmy się w bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 odbyło się spotkanie autorskie z pisarką i reporterką Magdaleną Grzebałkowską.

Pani Magdalena opowiadała między innymi o warsztacie pracy reportera, kulisach docierania do informacji biograficznych oraz o trudnościach, na jakie napotyka na swej drodze podczas zbierania relacji do napisania książki. Spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze, pani Magda z poczuciem humoru i naturalną swobodą opowiadała o swojej pracy i wyczerpująco odpowiadała na padające ze strony publiczności pytania. Podczas spotkania można było nabyć książki autorstwa pani Magdaleny ze stoiska lokalnej księgarni i otrzymać autograf oraz dedykację.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

@NPRCz2.0 @Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego @Narodowe Centrum Kultury
#wydarzeniaGołdap
#BLISKOBibliotekaPublicznawGołdapi