Spotkanie DKK-Gołdap

16.02.2016 r. po raz kolejny odbyło się spotkanie DKK działającego przy Bibliotece Publicznej w Gołdapi.Tematem dyskusji była książka Bronisława Wildsteina pt. „Czas niedokonany”. Książka okazała się dobrą pozycją do przeczytania. Sporo klubowiczek wypowiadało się negatywnie na temat autora ale mimo to dobrnęły do końca i były mile zaskoczone.

Kolejne spotkanie 16.03.2016 r. o godzinie 16:00 w Czytelni (pok. nr 20) omawiać będziemy książkę Ildefonsa Falconesa „Katedra w Barcelonie”. Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

Dyskusyjne Kluby Książki to miejsca dla tych, co czytają i lubią o tym rozmawiać, to dostęp do najświeższych i najciekawszych książek, ekskluzywne spotkania z pisarzami i swobodna, niczym nieskrępowana dyskusja. DKK to także prawdziwa próba ognia zarówno dla wydawniczych nowości jak i klasyków.
Dyskusyjny Klub Książki funkcjonuje w Czytelni Biblioteki Publicznej w Gołdapi od kwietnia 2008 roku spotkania odbywają się raz w miesiącu. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie klubu jest Paulina Andryszczyk.

spacer