Spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich

25 października w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się spotkanie autorskie z  Katarzyną Enerlich – polską pisarką. Spotkanie zorganizowane w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki realizowanego i finansowanego we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa. Autorka wspaniałych książek takich jak: „Kiedyś przy Błękitnym Księżycu”, „Prowincja pełna słońca” czy najnowszej „Akuszerki z Sensburga”.
Katarzyna Enerlich zadebiutowała w wieku 12 lat artykułem w czasopiśmie dla młodzieży „Płomyk” na temat rodzinnego Mrągowa, obecnie jest twórcą niezależnym i należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Pisze o ludziach i spotkaniach, które choć przypadkowe, okazują się zawsze znaczące. Snuje opowieść pełną smaków, zapachów i barw. Podczas spotkania autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości, o tym jak doszło do tego, że została pisarką, dlaczego zainteresowała się jogą i zielarstwem. Poruszyła też wątek ukochanych Mazur, na których mieszka oraz opowiadała o swojej nowej książce „Akuszerce z Sensburga”.
Po spotkaniu wielbicielki twórczości Katarzyny Enerlich miały możliwość zakupienia wybranej książki wraz z dedykacją od autorki.