Pluszowe Misie w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Gołdapi w dniach 24 i 25 listopada odchodziła „Dzień pluszowego misia”. W spotkaniach z uroczym misiem brały udział dzieci z Przedszkola Samorządowego   nr 1 w Gołdapi, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, Niepublicznego Przedszkola „U Kubusia Puchatka”, Niepublicznego Żłobka „Radosne Skrzaty” w Gołdapi, Przedszkola Niepublicznego „Bajka” w Gołdapi oraz  Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Dobry Start” w Jabłońskich.

Dzieci z dużym zainteresowaniem i ciekawością wysłuchały historii powstania ulubionej maskotki. Chętnie odpowiadały na zagadki.

W czasie spotkań zostały odczytane bajki przez funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, Emilię Mor- Górską dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi oraz  Agnieszkę Dziobkowską dyrektora Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

Na dzieci czekała jeszcze duża niespodzianka. Dzieci odwiedził pluszowy miś Teddy oraz jego pluszowa siostra Tosia oraz sierżant Bóbr. Misie przybijały z dziećmi piątki, tańczyły, śpiewały piosenki następnie rozdały upominki. Każde spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

Każde dziecko mogło stać się bohaterem dnia pluszowego misia robiąc sobie zdjęcie w foto ramce przygotowanej przez naszych pracowników biblioteki specjalnie na tą okazję.