„NIE BĄDŹ DZBAN – UZALEŻNIENIOM POWIEDZ NIE” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 grudnia 2022r. o godzinie 9.00 w Bibliotece Publicznej w Gołdapi.

 Niezmiernie miło nam poinformować, że zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi konkurs plastyczny „NIE bądź Dzban – Uzależnieniom powiedz NIE” został rozstrzygnięty. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs plastyczny pod hasłem: „NIE bądź Dzban – Uzależnieniom powiedz NIE” zorganizowany został przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi. Jego głównym celem było popularyzowanie życia bez używek, wiedza na temat ich szkodliwości oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i plastycznej. Konkurs skierowany został do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Do komisji wpłynęło aż 51 pięknych i oryginalnych prac. Czteroosobowe jury wyłoniło 6 laureatów konkursu. Każdemu uczestnikowi należą się ogromne gratulacje za włożony trud i niezwykłą pomysłowość w wykonaniu prac.

Osoby wyróżnione:

  • Emmanuel K. z Sieci Szkół Domowych „Benedykta” w Gołdapi
  • Maciej Ch. ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie
  • Wojciech P. ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi
  • Krzysztof B. ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie
  • Wiktoria J. ze Szkoły Podstawowej w Galwieciach
  • Sebastian O. ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Z nagrodzonymi skontaktujemy się telefonicznie i poinformujemy o terminie uroczystego wręczenia nagród.

 Konkurs zrealizowano w ramach projektu GOŁDAPPROFILAKTYCZNIE#UZALEŻNIONA dofinansowanego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii  dla Gminny Gołdap na rok 2022

spacer