Książka na Walentynki

Na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Gołdapi znana pisarka Agnieszka Krawczyk prezentuje fragment swojej powieści pt. „Najmilszy prezent”, który został przygotowany z okazji Walentynek. „Najmilszy prezent” jest pierwszym tomem z cyklu „Ulica Wierzbowa”.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania nagrania, za które bardzo dziękujemy Pani Agnieszce.

Życzymy zaczytanych Walentynek! Zachęcamy także do odwiedzin w wypożyczalni dla dorosłych, w której znajdują się książki autorki 🙂

„…Wśród jej powieści znalazły się zarówno pozycje obyczajowe, jak i kryminały. Do pierwszej grupy należy zaliczyć jej sagi “Magiczne miejsce” (“Magiczne miejsce”, “Dolina mgieł i róż”, “Ogród księżycowy” oraz “Jezioro szczęścia”), “Czary codzienności” (“Siostry”, “Przyjaciele i rywale”, “Słoneczna przystań” oraz “Magiczny wieczór”), “Przylądek wichrów” (“Lato wśród wydm” i “Róża wiatrów”) i “Ulica wierzbowa” (“Najmilszy prezent”, “Zawsze w porę”, a także “Marzenia, które się spełniają”).

W drugiej grupie książek Krawczyk znalazły się natomiast pozycje, takie jak “Noc przesilenia zimowego” oraz “Ciało”. Pierwsza z nich zgrabnie łączy wątki sensacyjne i kryminalne, ukazując Kraków w 1941 roku, natomiast druga przedstawia makabryczną intrygę, która swój początek ma w Wiedniu”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/autor/agnieszka-krawczyk, dostęp dnia 12.02.2021 r.