Książka na Walentynki

Na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Gołdapi znana pisarka Agnieszka Krawczyk prezentuje fragment swojej powieści pt. „Najmilszy prezent”, który został przygotowany z okazji Walentynek. „Najmilszy prezent” jest pierwszym tomem z cyklu „Ulica Wierzbowa”.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania nagrania, za które bardzo dziękujemy Pani Agnieszce.

Życzymy zaczytanych Walentynek! Zachęcamy także do odwiedzin w wypożyczalni dla dorosłych, w której znajdują się książki autorki 🙂

„…Wśród jej powieści znalazły się zarówno pozycje obyczajowe, jak i kryminały. Do pierwszej grupy należy zaliczyć jej sagi „Magiczne miejsce” („Magiczne miejsce”, „Dolina mgieł i róż”, „Ogród księżycowy” oraz „Jezioro szczęścia”), „Czary codzienności” („Siostry”, „Przyjaciele i rywale”, „Słoneczna przystań” oraz „Magiczny wieczór”), „Przylądek wichrów” („Lato wśród wydm” i „Róża wiatrów”) i „Ulica wierzbowa” („Najmilszy prezent”, „Zawsze w porę”, a także „Marzenia, które się spełniają”).

W drugiej grupie książek Krawczyk znalazły się natomiast pozycje, takie jak „Noc przesilenia zimowego” oraz „Ciało”. Pierwsza z nich zgrabnie łączy wątki sensacyjne i kryminalne, ukazując Kraków w 1941 roku, natomiast druga przedstawia makabryczną intrygę, która swój początek ma w Wiedniu”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/autor/agnieszka-krawczyk, dostęp dnia 12.02.2021 r.

spacer