Konkurs „MÓJ KOT I JA”

Biblioteka Publiczna w Gołdapi, Zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt: „Mój kot i ja”.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, ogłaszamy konkurs na najciekawsze zdjęcie ze swoim (lub zaprzyjaźnionym) kotem.

Prosimy o dostarczenie fotografii w formie zdjęć (format dowolny), do pokoju nr 3 do dnia 16 lutego do godz 12:00. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się dnia 18 lutego 2017 roku w sobotę o godz.14:00 w sali nr 2 Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

ZAPRASZAMY

Oświadczenie – wizerunek (pdf)

Regulamin konkursu „Mój kot i ja”

Konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi. Ogłoszony dnia 07.02.2017 roku, skierowany do osób chętnych, posiadających zdjęcie z własnym, lub zaprzyjaźnionym kotem.

Od dnia 7 lutego do 16 lutego w pokoju nr 3 w Bibliotece Publicznej w Gołdapi, od godz. 10:00 do godz.18:00 – przyjmowane będą zdjęcia w dowolnym formacie, przedstawiające kota wraz z jego opiekunem.

Na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie i rozpowszechnianie przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi, ul. Partyzantów 31, 19-500 Gołdap, w ramach organizacji konkursu fotograficznego „Mój kot i ja”- swego wizerunku, lub wizerunku swego dziecka (wraz z imieniem i nazwiskiem), utrwalonego w postaci zdjęć z wydarzeń zorganizowanych w ramach konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 18 lutego 2017 roku (sobota), o godz. 14:00 w sali nr 2 w Bibliotece. Nagrodzone zostaną III najciekawsze zdjęcia. Prace oceni komisja składająca się z trzech pracowników biblioteki.