Jak pożytecznie wykorzystać czas w wakacje?

Wakacje to najbardziej wyczekiwana część roku, mnóstwo wolnego czasu, piękna pogoda, a także odpoczynek od pewnych obowiązków. Każdy ma ochotę na błogie lenistwo z dala od nauki, wczesnego wstawania. Ale czy warto poświęcić na to całe wakacje?

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zachęca do czytania ponieważ czytanie to wielka przyjemność. Alternatywą czytania jest słuchanie audiobooków. Przypomina o możliwości skorzystania z bezpłatnych kodów dostępu do aplikacji Empik Go i EBOOKPOINT BIBLIO. Spośród wielu gatunków i rodzajów literatury każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Czytanie książek przynosi wiele korzyści:  poprawia  pamięć, wyostrza  wyobraźnię, pozwala nam się odprężyć. Ponadto wzbogaca nasze słownictwo, dzięki czemu lepiej jest się nam komunikować.

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO wypożyczania odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących. Odtwarzacz służy do słuchania audiobooków, muzyki, słuchowisk lub podcastów. Czytak jest przenośny i bardzo prosty w obsłudze, ma wbudowany dobrze brzmiący głośnik i wygodną klawiaturę.

https://bpgoldap.pl/bezplatny-dostep-do-e-bookow-audiobookow-i-podcastow/

https://bpgoldap.pl/czytak-przyjazny-odtwarzacz-ksiazek/