„e-Pasjonaci” w Bibliotece Publicznej w Gołdapi

Spotkanie „e-Pasjonaci” odbyło się w Bibliotece Publicznej w Gołdapi w ramach kampanii Tydzień z Internetem. Tego dnia przybyli do biblioteki uczestnicy sekcji kulinarnej działającej w GUTW, aby móc pochwalić się swoimi osiągnięciami. Głównym elementem spotkania był quiz dotyczący majsterkowania, gotowania i szycia, a więc obszarów bliskich naszemu życiu codziennemu. Każde pytanie czy zadanie quizowe stało się okazją do przedstawienia ciekawego bloga. Każdy z uczestników spotkania otrzymał firmowe krówki z logo tygodnia z internetem.  Uczestnicy mogli więc z jednej strony przekonać się, ile cennych informacji mają na wyciągniecie ręki w Internecie, z drugiej – że blogerem może być każdy, wystarczy mieć pasję i energię do dzielenia się swoimi zainteresowaniami
z innymi ludźmi. Na spotkanie uczestnicy sekcji kulinarnej przynieśli świeżo wypieczone rogaliki, był też sernik i tiramisu.

„Tydzień z Internetem” to ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez organizację pozarządową Telecentre-Europe. Koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.