Dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Biblioteka Publiczna w Gołdapi otrzymała dofinansowanie w ramach programu Biblioteki Narodowej na „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” w kwocie 10200,00 złotych. W najbliższym okresie (wrzesień – październik) zostaną zakupione książki do placówki w Gołdapi oraz Filii w Grabowie. Dofinansowanie w całości zostanie zrealizowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do zgłaszania propozycji zakupu książek, zależy nam, aby zakupione publikacje odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników, dlatego też po raz kolejny zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji zakupu nowości, które wzbogacą zbiory biblioteki oraz przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej w Bibliotece Publicznej w Gołdapi i Filii w Grabowie. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!

Zachęcamy do składania swoich propozycji – mailowo na adres: gromadzenie@bpgoldap.pl Facebook, poprzez listę zamówień czytelniczych https://bpgoldap.pl/lista-zamowien-czytelniczych/ osobiście bądź telefonicznie 87 615 03 67 (dział gromadzenia i opracowania zbiorów)