👉Wakacje w bibliotece już za nami☀️

Wakacje to niezwykły czas, gdzie za każdym rogiem mogą czekać na nas fascynujące przygody.
Jak co roku Biblioteka Publiczna w Gołdapi przygotowała bogaty program zajęć i warsztatów, aby wspólnie z dziećmi spędzić wakacyjny czas.
Pierwszy dzień minął nam na zapoznaniu się grupy, wspólnym tworzeniu regulaminu i gier planszowych.
Następnego dnia tworzyliśmy obrazy na papierowych talerzykach oraz kwiaty z bibuły. W czwartek odwiedziliśmy Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gołdapi, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach w ramach akcji ,,Bezpieczne Wakacje 2022″.
Na zakończenie tygodnia, to co dzieciom bardzo się spodobało czyli programowanie i zabawa robotem edukacyjnym – Photon.
Kolejny tydzień zaczęliśmy od warsztatu prowadzonego przez Renatę Wójcik podczas którego malowaliśmy farbami grzyby, mech i paprocie na kamieniach.
Kolejne zajęcia odbyły się pod okiem instruktora Emilii Słapińskiej i tak powstały obrazy metodą decoupage na desce.
W świat energicznego dnia zabrał nas Krzysztof Pruszyński instruktor muzyki Klubu 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego oraz przyjaciel Biblioteki instruktorka zumby Aneta Adamczewska.
Mieliśmy również możliwość udziału w Światowym Dniu Publicznego Czytania Komiksów organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi.
Ostatni dzień naszych spotkań to również aktywna zabawa i rozwiązywanie łamigłówek w grze terenowej oraz spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało dyplom za udział w zmaganiach wakacyjnych.
😊☺️
spacer